ÖVRIGT / Diverse / Speldosa 14943218
nr 1494 3218
Speldosa
1800-tal, intarsia. Längd: 52. Djup: 22 cm, höjd: 15 cm
Kondition: slitage,
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 20:14:14
3/10 17:25:23